Kia ailesi olarak misyonumuz sadece müşteri memnuniyetini sağlamak değil müşteri memnuniyetini her geçen gün arttırmaktır. Kia aracınızla siz değerli müşterilerimiz artık ailemizin bir parçasısınız. Bursa Kia Servisi olarak araç bakımınızla ilgili aklınıza en ufak bir soru takılmadan, sizi memnun etmek yegâne amacımızdır. Satış Sonrası Hizmetler alanında her yıl aldığımız ödüller araç bakımı ve servisindeki başarımızın göstergesidir. Fakat servisimiz için en büyük ödül siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. Aracınızın cilasından başlayarak yağ değişimi dâhil motor, mekanik, elektronik bütün aksamlarına gösterdiğimiz özeni görünce ne kadar doğru bir karar verdiğinizi göreceksiniz.

Ustalarımızın her biri alanlarında tam donanımlı olup yılların tecrübesini becerileriyle birleştirmişleridir. Servis elemanlarımızın hepsi gerekli eğitimlerden geçmiş olup periyodik olarak da bu eğitimleri yinelemektedir. Bütün çalışanlarımız sertifikalıdır ve sürekli kendilerini yenilemektedir. Aracınızın tamamen emin ellerde olduğundan emin olabileceğiniz bir ortamda bakım yapılmaktadır. Unutmayın ki orijinal olmayan parçalar Kia’nıza uyum sağlamaz, aracınızın aksamına zarar verir. Bursa Kia Servisi olarak tamamen orijinal ve garantili yedek parçalarla çalışıyoruz.

Bursa Kia Servisi olarak sizlere memnuniyetinize dayalı hizmet vermekteyiz. Öncelikle randevularımızı istediğinize göre ayarlarız, sizleri güler yüzle karşılarız, sizi dikkatle dinler ve aracınıza en doğru teşhisi koyarız, aracınızla ilgili işlemlere başlamadan önce mutlaka onayınızı alırız, ücretlendirme onayınız olmadan işleme başlamayız, servis işlemlerinizi garantili ve zamanında tamamlarız, her zaman da yaptığımız işin arkasında dururuz. Siz değerli müşterilerimizi en kısa sürede servisimize bekliyoruz.

Bursa Kia Servisi

Randevu & Haber Alma vs.

Bizimle hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.