Vizyon:

Beşyıldız Otomotiv olarak sürekli gelişimi, yenilikçiliği ve değişimi benimsemiş, müşteri memnuniyetini yükselterek kurumsal yapısıyla; çevresine güven veren öncü bir hizmet şirketi olmaktır.

Misyon:

Temsil ettiğimiz markaların gücünü, en kaliteli şekilde, en cazip koşullarla hizmet veren; içimizde barındırdığımız şeffaflık, dürüstlük ve çalışma azmiyle birleştirerek, sektördeki hizmet anlayışını şekillendiren, koşulsuz müşteri mutluluğunu sağlamak için her zaman standartların üzerinde hizmet sunmaktır.

Kalite Politikamız:

Öncelikli olarak müşteri memnuniyetini sağlayarak sadık müşteri portföyü oluşturmak, çalışanların haklarını koruyan bir çalışma sistemi yaratmak. Hizmetlerimizi kalite standartlarımızın üzerine çıkartmak. Kaliteli hizmet yapısı ile siz değerli müşterilerinin beğenisini kazanmaktır.

Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti ve kaliteyi sunmak için sizleri servisimize de bekliyoruz.

30 seneyi aşkındır otomobil piyasasında bulunan deneyimli ustalarımızla araçlarınızın ihtiyaçlarını en kısa sürede sonuçlandırmaya gayret ediyoruz.

Beklentilerinizi bilmekteyiz.Fiat araçlarınızda oluşan problemleri deneyimli işinde uzman ekibimizle sonuçlandırıyoruz.

Fiat,ford,hyundai,ford,suziki,bmw,mercedes,servis,bursa,yağ bakımı,motor,bakımı,priodik,mekanik,kaporta,elektirik bakımı ve onarımlarında daima yanınızdayız.

Randevu & Haber Alma vs.

Bizimle hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.