Teknolojinin bize sunduğu ürünlerden bir tanesi de otomobillerdir. İki yer arasında artık eskisinden daha iyi ürünleriyle hayatımızı giderek kolaylaştırmaktadır. Hayatımızı kolaylaştıran kişisel araçların satın alma sürecinden sonra birtakım hususlara dikkat edilmesi gerekmektedir. Aracınızdan üst seviyede verim almak istiyorsanız, aracınızın gerekli olan periyodik bakımlarını aksatmadan yaptırmanız gerekmektedir. Aracınızın gerekli olan tüm bakım ve onarım işlemleri Bursa Ferrari Servisi tarafından titizlikle gerçekleştirilmektedir.

Bu bakım işlemlerinde, aracınızın bileşenleri tek tek incelenip bakımı yapılır. Yağ filtresi, polen filtresi, hava filtresi gibi aracınızın çeşitli parçalarının kontrolleri titizlikle yapılır. Filtrelerin dolması ya da tıkanması durumunda yenileriyle değiştirilir. Bursa Ferrari Servisi, aracınızın fren sistemleri, süspansiyon sistemleri, egzoz sistemleri ile aracınızın diğer bileşenlerini gerekli kontrollerden geçirir. Aynı zamanda lastiklerinizin de kontrolü gerçekleştirilmektedir.

Lastiklerinizin hava basıncı, lastik supap ve supap kapakları, bijonlar ve lastik aşınmasının olup olmadığı kontrol edilmektedir. Ayrıca, aracınızdaki akü bağlantı kabloları, elektrolit seviyesinin kontrolü ve akü voltajı ölçümü Bursa Ferrari Servisi tarafından gerçekleştirilmektedir.

Bursa Ferrari Servisi, aracınızın fren merkezini ve fren sisteminin diğer parçalarını da kontrol ederek güvenli sürüşün keyfini çıkarmanıza yardımcı olur. Buna ek olarak aracınızın diğer bileşenlerini de tek tek kontrol ederek gerekli bakım ve onarımları titizlikle gerçekleştirir. Aracınızın gerekli tüm bakım ve onarımlarını aksatmadan gerçekleştirin, trafikte güvenli ve sorunsuz şekilde araç sürmenin keyfini yaşayın.

Bursa Ferrari Servisi

Randevu & Haber Alma vs.

Bizimle hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.