Otomobiller insanın en çok kullandığı ve ihtiyaç duyduğu şeylerin başında gelir. Elbette her şeyde olduğu gibi otomobillerimizin de belirli periyotlar da bakıma ve onarıma ihtiyaç duyarlar. En çok kullanılan ve işimize en fazla yarayan araçlarımızın bakımlarını ihmal etmemiz çok elim sonuçlar doğurabilmektedir. Bursa Toyota Servisi aracınıza uzman personel ve son teknolojik ekipmanlarla bakımını ve tamirini yapmaktadır.

Otomobillerin insan yaşamındaki yerine ve durumuna bakarak kesinlikle ihmal edilmemesi gereken bakım ve onarım işleri vardır. Bursa Toyota Servisi araç için gerekli kontrolleri belirli bir sistematik üzerinden yapmaktadır. Aracın genel tüm bakım, parça değişimi, yağ değişimi gibi temel bakım ve onarımlarını sizlerden onay alarak, devamlı suretle bilgilendirmeye giderek komple bir servis anlayışıyla hizmet sunmaktadır. Araçların bakımı ve tamiri sırasında yapılması gereken tüm müdahaleleri en deneyimli personel ve yeterlilikle yaparak otomobilin ilk günkü performansını yakalamayı amaçlamaktadır.

Yüzde yüz müşteri memnuniyeti misyonuyla kaliteli hizmet vermektedir. Otomobillerin kullanımına bağlı olarak bazı parçaların arıza yapmasa bile değişmesi, yağ bakımı, lastik kontrolü, fren kontrolü, elektrik aksamı gibi en hayati kısımlarının gözden geçirilmesi ve değişmesi gerekmektedir.

Bazı parçalar malzeme yorulması nedeniyle, bazı barçaların da belirli bir km yaptıktan sonra kesinlikle değişmesi gereklidir. Bunların asla ihmale gelmemesi ve uzman olmayan kişiler tarafından yapılmaması gereklidir. Tüm bunların hepsi Bursa Toyota Servisi uzmanlarınca yapılmaktadır.

Bursa Toyota Servisi

Randevu & Haber Alma vs.

Bizimle hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.