Kışın zorlu şartlarının aracınızı yıpratmasına izin vermeyin. Aracınızı 36 yıllık tecrübemize emanet edin, işinin en iyisi ustalarımız aracınıza gereken ilgiyi göstersin. Bursa Mercedes Servisi için müşteri memnuniyeti her zaman birinci plandadır. Son teknoloji ürünü test makinelerimiz ve ekipmanlarımızla lastiklerinizin zorlu kış şartlarına uygunluğu kontrol edilsin; araç motorunuzun ihtiyacı olan özel bakım; aracınızın kaportası için gerekli cila, boya koruma, elektrik ve mekanik bakım yapılsın. Unutmayınız ki Mercedes-Benz gibi özel bir aracın bakımı ancak Bursa Mercedes Servisi ’nde yapılabilir.

Aracınızı servisimize emanet ederek hem aracınız hem de kendi gönül rahatlığınız için gerekeni yapmış olacaksınız. Deneyimli ve işinde ehil usta kadromuzla her zaman hizmetinizdeyiz. Kaliteli, güvenilir, işinin ehli, titiz ve hızlı kadromuz için müşteri memnuniyeti ve yapılan işin on numara olması önemlidir. Siz değerli müşterilerimizin araçları için gösterdikleri özeni biliyor ve bu doğrultuda araçlarınızın değerlerini kaybetmemesi, yıllara meydan okuyarak her zaman sıfır görünümünü koruması için elimizden geleni yapıyoruz. Tek yapmanız gereken aracınızı Bursa Mercedes Servisi ustalarının güvenli ellerine teslim etmek.

Mercedes-Benz özel bakımı hak eden ayrıcalıklı bir araçtır ve siz değerli müşterilerimize bu hizmeti sunmak bizim için bir görevden ziyade gereksinimdir. Yurdun dört bir yanında etkisini şiddetle gösteren kış şartlarını aracınızın bayiden çıktığı günkü gibi atlatması için sizleri en kısa zamanda bayimize bekliyor, farkı yerinde fark etmenizi diliyoruz.

Bursa Mercedes Servisi

Randevu & Haber Alma vs.

Bizimle hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.