Araç satın alma çetrefilli bir süreçtir. Aracın istediğiniz özelliklere sahip olmasının yanında, teknik servis hizmetinin üst kalitede olmasını tercih ederiz. Bursa Ford Servisi, satın aldığınız aracın gerekli bakım işlemlerini gerçekleştirerek aracınızı aldığınız ilk günkü gibi performans göstermesini sağlar. Uzun bir ince eleyip sık dokuma sürecinden sonra aldığınız aracın bakımı düzenli aralıklarla kontrol edilmelidir. Aracınızın ilk bakımında yağ filtresi, polen filtresi, hava filtresi gibi parçalarının gerekli kontrollerden sonra filtrelerin tıkanması ya da dolması durumunda değiştirilmesi gerekmektedir.

Aracınızla güvenli bir şekilde seyahat etmek için en önemli unsurlardan bir tanesi de fren sisteminin düzgün çalışıp çalışmadığıdır. Bursa Ford Servisi, aracınızın ön ve arka balatalarını, fren merkezini, fren hortumlarını ve fren sisteminin diğer parçalarını gözden geçirip gerekli bakımını yaparak trafikte emniyetli sürüşün keyfini çıkarmanızı sağlar. Bunlara ek olarak, süspansiyon sistemleri ile egzoz sistemlerini ve aracın diğer sistemlerini titiz bir şekilde kontrol ederek aracınızın bakımını gerçekleştirir.

Aracınızdan yüksek seviyede verim almanız için gerekli olan tüm periyodik bakımlarını aksatmayınız. Aracınızda hasar oluşan durumlarda ( sel, doğal afet, vurma, çarpma gibi ) aracınızın onarımı, Bursa Ford Servisi tarafından üstün hizmet anlayışıyla üst kalitede gerçekleştirmektedir. Aracınızla seyahatinizin her kilometresinde güvenli sürüşün Bursa Ford Servisi ayrıcalığıyla keyfini çıkarın. Aracınızın gerekli bütün bakımlarını aksatmayın ve trafikte güvenli sürüşün keyfini çıkarın.

Bursa Ford Servisi

Randevu & Haber Alma vs.

Bizimle hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.