Günlük yaşantımızda kullandığımız otomobillerin geçmişten günümüze insanlığa ne kadar büyük katkı sağladığı tartışılmazdır. Günden güne gelişimini ve yükselişini sürdüren otomobil teknolojisi her zaman en büyük atılımları yapmaya devam edecektir.

Bu kadar kullanışlı ve gerekli olan araçlarımızı olması gerektiği gibi bakımlarını yaptırıyor muyuz acaba? Bu çok önemli konuda gerekli özeni göstermemiz gerekiyor. Araçları uzman servis ve ekiplerce bakımının yapılması her açıdan kendi faydamıza olan bir duyumdur. Bursa Fiat Servisi bu konuda deneyim ve donanım sahibi bir servistir.

Bursa Fiat Servisi son yıllardaki teknolojik gelişmelere paralel ve uyumlu olarak üretilen araçların bakım ve onarımı için gerekli ekipmanlara ve bilgiye sahip olarak hizmet vermektedir. Aracınızın ilk günkü performansına yakın bir düzeyde bakım işlerini itina ve titizlikle yapmaktadır. Aracınızın motor, güç aktarım sistemleri ve diğer aksamlarındaki arızaları veya bakım işlemleri usulüne uygun olarak yapılır.

Özellikle mevsim dönüşüm dönemlerinde ağır bakım, yıllık bakım gibi konularda kaliteli hizmet anlayışıyla hizmet vermektedir. Bilindiği üzere kullandığımız araçların belirli periyotlarda, araç arıza çıkarmasa bile bakımının yapılması gerekmektedir.

Örneğin yağ değişiminin ve bakımın aracın yaşına bakılmaksızın kullanıldığı yerin dış hava şartlarına göre düzenli olarak kontrol edilmesi gerekmektedir. Üretici tavsiyesi bu konuda çok önemlidir. Gerek kullanım gerekse aracın tipine göre değişmektedir. Bursa Fiat Servisi aracınızın tüm bakım ve onarım işlerinde sizin yanınızdadır.

Bursa Fiat Servisi

Randevu & Haber Alma vs.

Bizimle hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.